Kurumsel Eğitim ve Seminerler

Kurumsal Eğitimler

kurumsal-egitimPsikodestek olarak ruh sağlığı hizmetleri dışında kurum ve kuruluşlara, belediyelere ve şirketlere kurumsal danışmanlık ve eğitim hizmetleri de vermekteyiz. Beraber çalıştığımız çözüm ortaklarımız (Gustav Kaeser İnternational) ve konusunda uzman eğitimcilerimiz ile;

  • İş Performansı ve Verimliliği Arttırma (Dikkat ve Hafıza Eğitimi)
  • Yeni Yönetici ve Liderlik Eğitimi
  • Satış Gücü Etkinliğini Arttırma
  • Ekip Etkinliğini Arttırma
  • Yönetici ve Ekip Koçluğu

gibi kurumlara, şirketlere yönelik iş performansı ve başarıyı arttırmaya yönelik eğitimlerimiz bulunmaktadır. Eğitim içeriğinin ve programının hazırlanma aşamasında öncelikle kurumların ihtiyaçları ve hedefleri belirlenir. Bu hedeflere uygun olarak eğitim programı ve takvimi oluşturulur. Eğitim sonunda mutlak gelişme ve iyileşme ana hedefimizdir.

Eğitim – Öğretim Kurumlarına Yönelik Eğitim ve Seminerler

Eğitim öğretim kurumlarına yönelik eğitim ve seminerlerimizi Eğitimcilere ve Velilere yönelik olarak iki ana gruba ayırıyoruz.

Eğitimcilere Yönelik Program içerisinde eğitim verilen yaş grubuna göre problemler ve çözüm yolları ile; o yaş grubuna yaklaşım ve iletişim stratejileri, gelişim aşamaları anlatılacaktır.

Velilere Yönelik Program içerisinde ise; Anne – Baba Okulu, Yaş grubuna göre uyum ve davranış problemleri, Çocuğun sosyal, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişiminde ailenin önemi gibi konular anlatılacaktır.

Eğitim kurumlarına yönelik eğitim ve seminerler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Belediye ve Üniversitelere Yönelik Seminerler

ar-el1Belediyelere yönelik seminerlerimiz içerisinde “Evlilik Akademisi” seminerlerimiz ilk sırada bulunmaktadır.

“Evlilik Akademisi” projesinin amacı, evliliğe aday gençlerle evli bireylerin evlilik ilişkileri ve yaşamıyla ilgili farkındalık ve bilinç düzeyini dolayısı ile mutlu evlilik oranını arttırmaktır. Ana temaları eşler arası iletişim becerilerinin geliştirilmesi,evlilik ve hukuki haklar, cinsel sorunlar, sorun çözme ve ana-babalığa geçiş ve çocuk eğitimi ile iletişim çözüm üretme teknikleri oluşturmaktadır. Eğitimler interaktif katılımlar ile desteklenmiş olup eğlenceli hale getirilerek katılım arttırılmaya çalışılmaktadır.

Evlilik akademisi seminer programı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Aynı Dünyada İki Farklı Yaşam; İlişkiler ve Yaşamda Kadın – Erkek

İletişimden, problem çözme stratejisine; algıdan yorumlamaya hayatın her alanında birbirinden farklı olan kadın ve erkeğin yaşama, ilişkilere, hayata, dünyaya karşı farklı bakış açılarının eğitici ve eğlenceli bir şekilde anlatıldığı seminerimizde Psk.Uğur DALAN ve Psk.Aslı DALAN hem kadın – erkek; hem iki psikolog; hem de karı – koca olarak yaşamdan kesitler ile bu farklılıkları ortaya koyuyor. Gencinden yaşlısına, evli, bekar, kadın, erkek her kesimin ilgiyle izlediği bu seminerimiz hayatı, ilişkileri, karşı cinsi daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor.

İlişkiler ve Yaşamda Kadın – Erkek seminer programımız hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tüm seminerlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve sunumlar için iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

2015 Yılı Gerçekleşmiş ve Yapılması Planlanan Seminer Takvimine Ulaşmak İçin Tıklayınız.