Şema Terapisi Uygulayıcı Eğitimi

ŞEMA TERAPİSİ UYGULAYICI EĞİTİMİ

Eğitim Tarihi: 26 – 27 Mart / 2 – 3 Nisan 2022 10:00 – 17:00 Süpervizyon 8 Mayıs 2022 10:00 – 17:00

Eğitim Programı: Eğitim Programımız 4 Modülden Oluşacaktır

1.Modül: Şema Odaklı Yaklaşım 2.Modül : Şemalar ve Başa Çıkma Biçimleri 3.Modül: Değerlendirme ve Tedavi 4.Modül: Sınır ve Narsistik Kişilik Bozukluklarında Şemalar İle Çalışmak (Modüllerin açılımları ile ilgili bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz).

Eğitime Kimler Katılabilir:  Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık Rehberlik ve ilgili alanların 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri ile mezunları, Ruh Sağlığı Alanı Çalışanları ile Aile Danışmanlığı Sertifikası Sahipleri ile Öğrencileri.

Eğitim Ücreti: Eğitim ücreti erken kayıt döneminde 1600 TL.dir.

Kesin Kayıt: Kesin kayıt için udalan@hotmail.com adresine eğitim ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail gönderebilir veya 02128833677 numaralı telefondan bilgi alarak kayıt yaptırabilirsiniz. Hemen ön kayıt olmak için https://forms.gle/pYVxgy6aTNA1rjZD9 adresindeki formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Eğitim Belgesi: Eğitimimiz sonunda katılımcılara  Üniversite Onaylı E-Devlet’te sorgulanabilir Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Sertifikası, TSV ve Kurumumuz onaylı Çift Uygulayıcı Sertifika ve Türkiye Sağlık Vakfından Eğitim ile ilgili Referans Mektubu verilecektir.

Eğitim Yeri: Online Platformda Yapılacaktır.